Vratné peníze -používám portál VratnéPeníze.cz a i tobě doporučuje jej navštívit. Díky VratnéPeníze.cz můžeš získávat jednoduše peníze zpět za své nákupy na internetu. Pokud se registruješ, z každého nákupu ti vrátíme zpět až 13%. Jako nově registrovaný pak navíc získáš vstupní bonus 100 Kč. Pokudtě pozvání zajímá, pak přejdi na portál VratnéPeníze.cz                                HTTP://WWW.VRATNEPENIZE.CZ/REF=233                                                      Jak fungují VratnéPeníze.cz?

1. Vyber si obchod

V našem seznamu obchodů si najdi svůj oblíbený obchod.

Seznam všech obchodů

2. Nakup jako obvykle

Přejdi do obchodu přes tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle, jako by VratnéPeníze.cz ani neexistovaly. Nákup je však nutné provést bez delšího odkladu pro prokliku.

3. Připíšeme ti odměnu v podobně „vratných peněz“

E-shop díky prokliku pozná, že přicházíš z VratnéPeníze.cz a vyplatí nám provizi. Z této provize ti pak do 2-3 pracovních dnů vyplatíme slíbené vratné peníze.

4. Vyplatíme ti peníze na tvůj bankovní účet

Až na svém účtu nastřádáš 300 Kč, pošleme ti je do banky. Jako bonus navíc získáš vstupní bonus 50 Kč, neomezené odměny za doporučení příteli nebo20 Kč za instalaci „Připomínáčku“.

Registrační odkaz - HTTP://WWW.VRATNEPENIZE.CZ/REF=233