IVYZKUMY.CZ

 


Na iVýzkumech je možné se kromě výše uvedených možností také účastnit dalších soutěží o zajímavé ceny zajimavy internetovy Registrace do Ivyzkumy na odkaze - HTTP://WWW.IVYZKUMY.CZ/?S=56412
Detailní informace

Výzkumy pomáhají podnikům a institucím správně se rozhodnout, zjistit názory zákazníků na zboží a služby, zaměstnanců na zaměstnavatele, ale také otestovat reklamní koncepty či internetové stránky. Náš panel respondentů je tvořen velmi pestrým vzorkem lidí z České republiky a Slovenska, kteří mají možnost se účastnit nejen internetových, ale i telefonických, SMS nebo dalších výzkumů.

Jak výzkumy probíhají

 

 

Při každém novém výzkumu provedeme nejdříve výběr vhodných účastníků výzkumu – na základě údajů z Vašeho profilu. Vybraní lidé pak od nás obdrží emailem pozvánku k účasti na výzkumu. V emailu jsou uvedeny základní informace o výzkumu, způsob vstupu do dotazníku a odměna za dotazník. Účast ve výzkumech je dobrovolná a je na Vás, zda se rozhodnete se zúčastnit či nikoliv.

Nikdy nezasíláme členům reklamní emaily!

 

Typy výzkumů, kterých se můžete zúčastnit

 

 

 

Na našem serveru je možné se zapojit do několika typů výzkumů.Samozřejmě je jen na Vás, kterých se chcete účastnit a kterých nikoliv.

On-line dotazníky

 

 

Emailem obdržíte pozvánku k účasti v online dotazníku, která bude obsahovat adresu stránek dotazníku, téma a odměnu za vyplnění. Po kliknutí na odkaz v emailu se přihlásíte pod svým heslem a vyplníte dotazník. Poté je Vám připsán příslušný počet bodů na Váš účet (obvykle v hodnotě 5–50 Kč).

Internetové diskuse

 

 

Skupinové diskuse (Focus Groups) jsou jednou z výzkumných metod, kdy se sejde ve virtuální místnosti menší skupina respondentů (většinou 6–10 lidí) a diskutují s moderátorem na dané téma. Obvykle diskuse trvá 1–2 hodiny.

Mobilní výzkumy

 

 

Pozvánku do výzkumu obdržíte SMS-kou, ve které také naleznete odkaz na mobilní stránky s dotazníkem. Po připojení se přihlásíte svým ID a vyplníte dotazník. Po vyplnění dotazníku Vám připíšeme na Váš účet kredity v příslušné výši. Tento typ dotazníků je obvykle velmi krátký a neklade vysoké nároky na přenos dat, přesto doporučujeme neúčastnit se tohoto typu výzkumů ze zahraničí – z roamingu. Pokyny k nastavení telefonu zde.

Telefonické výzkumy

 

 

V případě vhodného výzkumu Vás telefonicky kontaktuje náš tazatel a projde s Vámi postupně celý dotazník. V případě, že se Vám telefonát nebude zrovna hodit, je možné se s tazatelem domluvit na pozdější zavolání. Po dokončení dotazníku Vám budou připsány kredity.

SMS výzkumy

 

 

Pokud v registraci uvedete své mobilní číslo, můžete být osloveni SMS zprávou, ve které Vám položíme otázku. Na otázku odpovíte jednoduše opět SMSkou. Ve Vašem účtu Vám přičteme kredity, které kompenzují cenu Vámi odeslané zprávy a navrch přidáme odměnu.

 

Odměny za účast

 

 

Po ukončení výzkumu je Vám připsán odpovídající počet bodů. Body pak můžete využít různým způsobem – detailní informace naleznete v sekci

Odměny

 

 

Abychom vyjádřili svůj dík za podporu a účast na iVýzkumy.cz, je všem našim členům k dispozici následující odměňovací systém, ve kterém sbíráte kredity a ty pak můžeme vyměnit za peníze, poukázky do obchodůa dobročinné příspěvky.

Za účast ve výzkumech získáváte kredity – jejich počet závisí na délce a složitosti dotazníku. Hodnota odměny za účast v běžném dotazníku se pohybuje okolo 5–50 Kč (při směnném poměru 10 kreditů =1 Kč).

Peníze

 

 

Peníze Vám budou zaslány poštovní poukázkou na Vaši adresu. Minimální výše převodu na hotovost je 400 Kč.V některých typech výzkumů (např. internetové diskuse) nedostanou účastníci kredity, ale je jim poukázána přímá finanční odměna, obvykle ve výši 400–1000 Kč.

Poukázky do obchodů Vltava

 

 

Knihy, hudba, filmy, elektronika, kosmetika a další sortiment. Platí v obchodech Vltava.cz i Cybex.cz. Minimální výše převodu je 30 Kč.

Převod na dobročinné účely

 

 

Vašimi kredity můžete podpořit některou z dobročinných organizací. V současnosti jde o Fond ohrožených dětí a plánujeme přidat další. Minimální výše převodu je 30 Kč.

Soutěže o ceny

 

 

Na iVýzkumech je možné se kromě výše uvedených možností také účastnit dalších soutěží o zajímavé ceny zajimavy internetovy Registrace do Ivyzkumy na odkaze - HTTP://WWW.IVYZKUMY.CZ/?S=56412