POPULACE -IPSOS TAMBOR                                                                      

Ipsos Tambor .Casi.cz  -  Populace                                                                               Dobrý den, Chtěla bych Vám nabídnou přivýdělek. Jde o vyplňování dotazníků bud za peníze nebo za ceny. Dotazníky chodí mailem. Je to vše bez poplatků stačí se jen zaregistrovat. https://www.populace.cz/ 

  do kterých může být zaregistrována celá rodina.  Registrace vyplňte zdarma a uvedete mě jako členku Ipsos Tambor   Jana Dědková  ID- 22640   Odměnu za vyplněné dotazníky odesíláme vždy za 3 měsíce na Váš účet.

Odměny

Účast ve výzkumu Populace  je finančně odměňována. Populace je jedna z možností jak si přivydělat vyplněním dotazníku z pohodlí a klidu domova.

V rámci registrace se Vás dotážeme na číslo Vašeho bankovního účtu, kam Vám budeme zasílat Vaši odměnu. Částka bude zaslána na Váš účet vždy čtvrtletně, tedy jednou za tři měsíce.

Výše částky odměny

Částka je odstupňovaná dle délky a náročnosti dotazníku. Za jeden dotazník je to obvykle 10–50 Kč, za rok potom v průměru 150–400 Kč.     
V odměně jsou zahrnuty vyplněné dotazníky za předchozí měsíc.
Odměny za projekty můžete sledovat ve svém uživatelském profilu na Populace  team  
Ipsos Tambor

Ověřeno opravdu to funguje platí vždy  poctivě do 3 měsíce                          https://www.populace.cz/  při registraci mě uvádějte jako člena Ipsos Tambor  vždy při konci dotazníky je otázka odkud jste se o nás dozvěděli prosím o uvední mého id   jako doporučitelku s ID 22640